Sitemizde yer alan peştemal, peştemal bornoz ve otantik serisi ürünlerden toptan alım yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Numune için ise online mağazamızdan perakende fiyatlar ile alıp ürünlerimizi, kalite ve satış değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Ürünlerimizden toptan peştemal alarak instagram butiğinizde, e-ticaret sitenizde yada mağazanızda satış için değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı ihraç talepleriniz yada promosyon ürün olarak kullanmak için de bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Toptan Peştemal ve Ev Tekstil sitemiz www.pestemal.gen.tr adresidir.

İletişim için +90 541 829 82 91 telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Toptan Peştemal Fiyatları

İnternet mağazamızda ürünlerimizi incelerseniz farklı fiyat, kalite ve çeşitlerde peştemaller ve bunlardan yapılmış bornoz, tunik, peşkir gibi ürünler göreceksiniz.

Burada fiyatı belirleyen üründe kullanılan iplik/kumaş türü, ürün ağırlığı, desen ve renk çeşidi, varsa baskı, aksesuar ve dikiş gibi unsurlar fiyatları belirlemektedir. Ayrıca peştemalin kara tezgahta dokunması yada otomatik tezgah makinelerinde dokunması da fiyatı ve günlük ürün miktarını belirleyen ilave unsurlardır.

O nedenle öncelikle mağazamızdan inceleyerek hangi tarz ürünlerden istediğinizi inceleyip bize sorabilirsiniz. Sadece peştemal ne kadar diye sorduğunuzda 5 liradan 65 liraya kadar geniş bir skalada üretim yaptığımız için size doğru cevabı vermemiz zor olacaktır.

Instagram’da Nasıl Satış Yaparım

Bir çok girişimci müşterimiz firmamızdan aldığı peştemal ve otantik ürünleri gittigigyor, n11, ebay, amazon gibi alışveriş sitelerinde, kendi e-ticaret sitesinde yada instagram, facebook gibi sosyal medya ortamlarında satmakta yada ticaretini yapmak istemektedirler.

Ama son günlerin en çok satış yapılan sosyal medya mecrası haline gelen instagram üzerinden satış yapmak üzerine bir kaç şey söyleyebiliriz.

Öncelikle kişisel hesabınız yanında bir tane butik hesap açarak bunu instagram butiği haline getirin. Bunu nasıl yapar ve satışları nasıl yaparızı şöyle sıralandırabiliriz.

 • Instagram cep telefonunuzda birbirine geçiş yaparak 5 adet hesabı yönetmenize izin verir
 • Kişisel hesabınıza ilave 1 yada 2 adet butik hesap açın, bunlar ürün satışı için uygun ve markalaşmaya müsait olsun
 • bu isimler birer tane de facebook sayfası açın.(profil deği, kişisel facebook hesabınıza girdiğinizde “sayfalar” linkine tıkladığınızda beğendiğiniz sayfalar çıkar ve bunların yanın “sayfa oluştur” yazar buradan istediğiniz kadar sayfa oluşturabilirsiniz.)
 • Instagramdaki butik hesaplarınızı ilgili facebook sayfanıza bağlayarak işletme hesabına geçiş yapın.(ücretsiz)
 • Düzenli olarak günde 2 yada 3 adet paylaşım yapın.
 • Bu paylaşımlar farklı zamanlarda olsun.
 • Ve sadece ürün paylaşmayın arada kedi, doğa, komik, ipucu vs. şeylerde paylaşın.
 • Ürünleri paylaştığınızda mümkün olduğunca detaylı açıklama yapın.(ürün ebatları, kumaş türü, renk seçenekleri, yıkama talimatı, paketleme ve kargo vb. gibi)
 • Satı yöntemi: genellikle instagram satıcıları ürünlerin altına cep telefonu numaralarını yazarak whatsapp üzerinden satışı tamamlamaktadırlar. Ödemeyi banka yada PTT hesabına isteyerek yada kapıda ödemeli olarak isteyebilirsiniz. Ama kapıda ödeme için kargo şirketleri ile anlaşma yapmanız gerektiğini, PTT için ise ürünün faturasının üzerinde olması gerektiğini unutmayın.
 • Buna ilaveten bence en kolay başlangıç yöntemi aldığınız toptan peştemal ürünleri gittigidiyorda listeleyin ve satın almak isteyen kişiye Whatsapp tan ürün linkini atın. O gittigidiyordan kolayca kredi kartı ve hesabı ile ürünü alsın. Gittigidiyor’un size vereceği kargo kodu ile en ekonomik yolla ürünü müşteriye ulaştırın. Tamam satış komisyonu var ama kargo ücretinden avantajınız ve güvenilir alışveriş imkanı ile bu farka değer.
 • Rakip Instagram butikleri inceleyin, neler paylaşıyorlar, hangi saatlerde paylaşıyorlar, neler yazıyorlar, nasıl yorumlar almışlar bu yorumlara nasıl cevap vermişler gibi.
 • Sosyal medya pazarlaması ve dijital pazarlama konularında detaylı yazılar okuyun.
 • Arada çekilişler yaparak hediyeler verin.
 • İnstagram reklamları verin.
 • İnstagram fenomenlerine ulaşarak ürünlerinize ve butik hesabınıza link vermesi, eklemesi yada bahsetmesi için tekliflerde bulunun.
 • Kısacası biraz fazla uğraşı ama belirli bir noktaya geldikten sonra en kolay satış platformu ve para kazanmak için sürekli gelir modeli oluşturabilirsiniz.

Toptan Otantik Ürünler

Buldan Concept mağazamızda yer alan otantik masa örtüsü, fiskos örtüsü, perde ve koltuk örtüsü gibi otantik ürünleri toptan olarak alabilirsiniz.