Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün

Fiskos örtüler takım içerisinde yer almış olduğu için tek olarak da üretimi yapılmış olan örtülerdir. Örtü uzunluklarında da isteğe bağlı olarak da farklılıklar gösterilmektedir. Kullanacağınız mobilya ayaklarında estetik bir görünüm var ise kısa modeller de tercih edilmektedir. Büyük bir çoğunlukla da fiskos örtüleri büyük çalışılarak da yere kadar sarkıtabilmektedirler. İsteğe göre de daha da küçük işlenerek kısa boyda da kullanılabilmektedir. Fiskos masa örtüsü ölçüleri aslında 55-60 çapındadır. Tabi ki bu değişiklik de gösterebilmektedir. Bu örtüler yapılırken dantel, tığ, beş şiş ve firkete gibi iğne oyaları ile işlenmektedir. Günümüzde ve önceden gelinlerin çeyizleri arasında manevi değerleri korumaktadırlar.

 

Fiskos Örtüsü Çeşitleri

Fiskos örtüsü çeşitlerine bakarsak birçok çeşit bulunmaktadır. Bunları biraz sıralayalım; İlk olarak balık baskılı masa örtüsüdür ve balık baskılı fiskos örtüsüdür. El dokuma ponponlu fiskos örtüsü, gül ara dantelli fiskos örtüsü, şantuklu keten kanaviçe nakışlı fiskos örtüsü, kanaviçe nakışlı fiskos örtüsü, el dokuma renkli fiskos örtüsü, natural simli fiskos örtüsü, cendere sade fiskos örtüsü, dantelli pamuk laseli fiskos örtüsü, boncuklu fiskos örtüsü, kozalı pamuk laseli fiskos örtüsü, ipek taşlı kanaviçe örtüsü ve en son olarak da kaneviçeli cendere fiskos örtüsüdür.  Bunları satın almak isteyen müşteriler rahat bir şekilde her yerde bulabilirler. Her bütçeye de uygun fiyatları vardır. Önceden sade olan fiskos örtüleri şimdi günümüzde çeşitli renkleri ve modelleri ortaya çıkmıştır. Evinizin şık görünmesi için pek çok çeşit arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Fiskos Örtüsü Fiyatları

Fiskos örtüsü fiyatları yapılan işçilik ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca ebatlarına göre de farklılık göstermektedir. Web sitemiz üzerinden uygun fiyatlarla kaliteli fiskos örtüsü almanız mümkündür. Ev içi dizayna önem veriyor ve diğer eşyalarınızla uyum sağlayan fiskoslar istiyorsanız doğru yerdesiniz. Pek çok model ve renk arasından seçim yapabilir ve kullandığınız alanda harika bir görsellik yaratabilirsiniz. Ürünlerimizi uzun yıllar kullanabilmeniz için gerekli tüm özeni göstermekteyiz. Tozlanma ya da kirlenme durumunda uygun koşullarda yıkayabilir ve tekrar kullanabilirsiniz. Herkesin beğenisini kazanacak fiskos örtülerini satın alırken bütçenizi aşacak fiyatlar ödemenize de gerek olmayacaktır. Böylelikle ev ekonominize katkıda bulunabilirsiniz. buldanconcept.com web sitemiz üzerinden gereken her detaya kolayca ulaşabilirsiniz. Sormak istediklerinizi iletişim kanallarımızdan hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

 

Fiskos Örtüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle üzerine serilecek olan sehpanın uzunluğu ve genişliği göz önüne alınmalıdır. Fiskosun güzel görünebilmesi için sipariş verilmeden önce ölçülerine dikkat edilmelidir. Oda içerisinde bulunan mobilyalar ile renk ve desen uyumu da oldukça önemlidir. Bu sayede eşyalar arasında bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Klasik ya da modern tarzda pek çok fiskos örtüsü çeşidini firmamızdan temin edebilirsiniz.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi fiskoslar çeyizlerde önemli bir yer kaplamaktadır. Ayrıca hediye olarak alınabilecek harika bir alternatiftir. Siz de bunun için satın alacaksanız kaliteli ve uzun ömürlü olmasına özen göstermelisiniz. Böylelikle karşı tarafın fiskos örtüsü hediyenizden maksimum verimi almasını sağlayabilirsiniz.

Bir diğer husus da temizlenmesinin basit olmasıdır. Bu konu sizler için önemliyse pamuklu ya da keten fiskos örtüsü tercih edebilirsiniz. Çünkü bu kumaş türleri daha güçlüdür ve emiş güçleri yüksektir. Böylelikle ödediğiniz ücretin karşılığını tam olarak verecektir.

Fiskos örtüsü alınırken bir diğer husus da üzerine eşyalarla uyumudur. Sehpa ya da masanın üzerine tek başına örtü konulduğunda biraz sade durabilmektedir. Örneğin vazo ya da tablo gibi eşyalar ile desteklenebilir.  Bunu yaparken de desenlerin birbirleriyle ahenk içinde olmasına dikkat edebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?